Управління

Оперативні новини

23.10.2021

Обережно! Грип птиці!

Головне управління Держпродспоживслужби повідомляє про виявлення спалаху грипу птиці в с. Новобіла, Білолуцької селищної ради, Старобільського району, Луганської області.

21.10.2021

В Старобільській громаді проведено семінар з представниками закладів загальної середньої освіти

Спеціалістами Старобільського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області за результатами вибіркових раптових перевірок харчоблоків закладів освіти ініційовано проведення семінару з представниками відділу освіти Старобільської міської ради, медичними працівниками та особами, відповідальними за організацію харчування дітей в закладах загальної середньої освіти Старобільської громади.

21.10.2021

Моніторингові перевірки закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі та закладів торгівлі непродовольчими товарами по Щастинському району

Фахівцями Держпродспоживслужби району сумісно з працівниками Щастинського районного відділу поліції ГУНП в Луганській області 06.10.2021 року проведено моніторингові перевірки закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі та закладів торгівлі непродовольчими товарами щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

21.10.2021

Здійснення державного нагляду за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на період карантину в період з 11.10.2021 по 17.10.2021

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області посилено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання та проводяться регулярні моніторингові перевірки у т.ч. у вихідні та святкові дні.

Відбулися семінари-наради з освітянами та постачальниками продуктів харчування Марківської та Міловської селищних рад

Спеціалісти Марківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області протягом вересня 2021 провели семінари-наради з фахівцями Управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради, відділу освіти Марківської селищної ради, керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти та суб’єктами господарювання, що задіяні в організації харчування дітей разом з фізичними особами – підприємцями, що є постачальниками продовольчої сировини та продуктів харчування до освітніх закладів вищевказаних селищних рад.

Основними темами заходів було виконання вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України № 2205 від 26.09.2020 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти» та Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Під час семінарів розглянуті питання щодо організації харчування дітей та визначення орієнтованого переліку документів з організації харчування, дотримання гігієнічних вимог до харчових продуктів, складання меню відповідно до діючих вимог законодавства.

Також, окремо розглянуті вимоги до постачальників продовольчої сировини та продуктів харчування до освітніх закладів із зазначенням їхньої відповідальності за організацію харчування, дотримання вимог санітарного законодавства, законодавства з питань безпечності та якості харчових продуктів, виконання норм харчування.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45