Проведено семінар з питання захисту прав споживачів та шляхи їх вирішення

Одним з напрямів роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області – є розвиток превентивних інструментів захисту споживачів. У Львівському гуманітарному хабі «Луганщина моя» відбувся семінар між фахівцями управління захисту споживачів та контролю за регульованими цінами та Старобільської міської військової адміністрації на тему «Питання захисту прав споживачів та шляхи їх вирішення».

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать повноваження зокрема щодо здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів.

На семінарі розглянуто актуальні питання взаємодії з органами місцевого самоврядування для реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів та скарги, з якими звертаються ВПО з Луганської області, які зараз тимчасово проживають у Львівській області.

Присутні учасники обмінялися досвідом розгляду звернень споживачів та запланували спільні заходи.

На зустрічі проведено бесіду з метою обговорення актуальних питань щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення з демонстрацією відповідного презентаційного матеріалу.

Надано інформаційний матеріал щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення для розміщення на сайті Старобільської міської військової адміністрації.

Приймальня
(06452) 6-80-15
Номер для звернень
+380972122613
Цілодобова Гаряча лінія (Call-центр)
(044) 364 77 80
Електронна пошта
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, пт 8:00-15:45
Обідня перерва: 12:00-12:45